ورود عضویت

کلمه عبور یادتون نیست؟

حس زیباییست... همین!
این شما هستید که با نوع نگاهتون به این جمله، به این فلسفه معنی می‌دید !

بهش فکر می‌کنم

جرات کن و به بهترین کسی که می تونی تبدیل شو!

حسِ‌خوب خودت رو به دیگران منتقل کن!

در وب‌سایت حس پروفایل داشته باشید، در مورد حس‌های خوب خودتون «حس‌نگاری» کنید و حسِ خوب خودتون رو به دیگران منتقل کنید.

بزن بریم!

ویدیو کلیپ | افتاده در کنج خانه، شمع خانه خاموش، اما بوی احساس و امید هرگز!

کانال تلگرام «حس» رو دنبال می‌کنید؟ رفتن به کانال تلگرام

دریافت

این پست تا الان 2568 بار بازدید شده و مورد پسند 0 نفر قرار گرفته.لینک کوتاه برای ارسال به دوستان:
1Hes.ir/s/zte

افتاده در کنج خانه، فرسنگ‌ها دور از یار، شمع خانه خاموش بود. اما بوی احساس، امیدواری، استقامت و تلاش وجودم را لبریز کرده بود و به من معنایی داده بود به نام «زندگی» ...

حتی سخت‌ترین شرایط زندگی و دوری‌های طولانی مدت هم باعث نشد که امید خودم رو از دست بدم. من حتی با «فکر» قدم زدن با بهترین فرد زندگیم هم سرشار از امید می‌شدم و دیوانه‌وار تلاش می‌کردم.

ماه‌ها گذشت. چند روز پیش، هنگام قدم زدن توی خیابون، ناخودآگاه به پاهای خودم نگاه کردم. می‌تونستم برای اولین بار، برای اولین بار، برای اولین بار می‌تونستم حس خوب قدم زدن با یارم رو بعد از یک مدت طولانی حس کنم. می‌خواستم فریاد بزنم و همه‌ی مردم دنیا رو با خبر کنم و بهشون بگم این همون حس خارق‌العاده‌ایست که برای چندین ماه طولانی، جزئی جدایی ناپذیر از رویای من در روزمرگی‌ام شده بود.

اگر عاشق باشی، اگر دلیل داشته باشی برای زندگی کردن، اگر به امید زنده باشی، و یا اگر به صدای احساست توجه کنی، این حس ناب و خالصانه‌ای که ازش صحبت می‌کنم رو به خوبی می‌شناسی. 

این ویدیو رو همون روز برای شما عزیزان ضبط کردم تا هم این حس خوبم رو با شما به اشتراک بذارم، و هم این ویدیو رو برای همیشه به عنوان تلنگر برای خودم به یادگار داشته باشم تا همیشه و در همه‌حال بدونم که چیزی رو که امروز دارم روزی برایم رویایی بیش نبوده.

من به خوبی یاد گرفتم که از کوچکترین چیزهایی که زندگی، من رو از خودش بهره‌مند کرده لذت ببرم چون من شایسته‌ی بهترین و ناب‌ترین حس‌های خوب دنیا هستم. دقیقا مثل شما!

 

تا الان 0 ديدگاه به اين پست ضميمه شده. برای ارسال دیدگاه به سایت وارد بشید.