ورود عضویت

کلمه عبور یادتون نیست؟

حس زیباییست... همین!
این شما هستید که با نوع نگاهتون به این جمله، به این فلسفه معنی می‌دید !

بهش فکر می‌کنم

جرات کن و به بهترین کسی که می تونی تبدیل شو!

شبکه‌ی اجتماعی حس‌نگاری

یکی از سرویس‌های رایگانی که ما برای شما در نظر گرفتیم شبکه‌ی اجتماعی «حس‌نگاری» هست. در این شبکه‌ی اجتماعی، کاربران در مورد یک «حس‌خوب، کار خوب، اتفاق‌خوب» می‌نویسند.

بیشتر بدون و رایگان استفاده کن!

۱۵ عکس جالب از عکس‌العمل بچه‌ها در جشن عروسی‌ها

کانال تلگرام «حس» رو دنبال می‌کنید؟ رفتن به کانال تلگرام

۱۵ عکس جالب از عکس‌العمل بچه‌ها در جشن عروسی‌ها
این پست 2295 بار بازدید شده و مورد پسند 2 نفر قرار گرفته. لینک کوتاه برای ارسال به دوستان:
1Hes.ir/s/4ef

لطفا بیاید برای لحظه‌ای هم که شده صادق باشیم. عروسی‌ها واقعا خسته کننده هستند. شما مجبورید با تمام بستگانی که حتی گاها سال‌هاست باهاشون رفت و آمد نداشتید و همدیگه رو ندیدید، صحبت کنید و خوشامد بگید. و البته در این بین گاها افرادی رو می‌بینید که مست و سر خوش وسطا برای خودشون می‌چرخند و شما اصلا ایشون رو نمی‌شناسید و حتی دعوت هم نکردید.
گاهی اوقات دوست دارید خیلی آروم و بی‌سر و صدا از در پشتی بزنید به چاک و از نظرها دور شید. اما واقعا این کار دور از ادبه. پس مجبورید تا آخر مراسم تحمل کنید و منتظر بمونید. و منتظر می‌مونید. و همچنان منظر می‌مونید...

اما همونطور که در این عکس‌ها می‌بینید، بچه‌ها نمی‌تونند حوصله به خرج بدهند و ادب رو رعایت کنند. و حس و حال‌شون رو بروز میدند و شما متوجه بی‌حوصلگی اونها میشید. دقیقا حسی رو دارند که ما هم داریم. البته اونا بروز میدند ولی ما همچنان منتظریم که مراسم و تشریفات تموم شه.

شاید برای همینه که روی اکثرا کارت‌های عروسی می‌نویسند «از آوردن اطفال خودداری فرمایید» یا اینکه «از نورچشمان بعدا پذیرایی می‌شود».

این عکس‌ها رو ببینید و لذت ببرید.

۱۵ عکس جالب از عکس‌العمل بچه‌ها در جشن عروسی‌ها۱۵ عکس جالب از عکس‌العمل بچه‌ها در جشن عروسی‌ها۱۵ عکس جالب از عکس‌العمل بچه‌ها در جشن عروسی‌ها۱۵ عکس جالب از عکس‌العمل بچه‌ها در جشن عروسی‌ها۱۵ عکس جالب از عکس‌العمل بچه‌ها در جشن عروسی‌ها۱۵ عکس جالب از عکس‌العمل بچه‌ها در جشن عروسی‌ها۱۵ عکس جالب از عکس‌العمل بچه‌ها در جشن عروسی‌ها۱۵ عکس جالب از عکس‌العمل بچه‌ها در جشن عروسی‌ها۱۵ عکس جالب از عکس‌العمل بچه‌ها در جشن عروسی‌ها۱۵ عکس جالب از عکس‌العمل بچه‌ها در جشن عروسی‌ها۱۵ عکس جالب از عکس‌العمل بچه‌ها در جشن عروسی‌ها۱۵ عکس جالب از عکس‌العمل بچه‌ها در جشن عروسی‌ها۱۵ عکس جالب از عکس‌العمل بچه‌ها در جشن عروسی‌ها۱۵ عکس جالب از عکس‌العمل بچه‌ها در جشن عروسی‌ها۱۵ عکس جالب از عکس‌العمل بچه‌ها در جشن عروسی‌ها

تا الان 0 ديدگاه به اين پست ضميمه شده. برای ارسال دیدگاه به سایت وارد بشید.